Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets Les Trois-Ilets με 2 υπνοδωμάτια διαθέτει αποθήκευση αποσκευών, βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από θρησκευτικούς χώρους, όπως Eglise Notre-Dame de la Bonne-Delivrance des Trois-Ilets. Το διαμέρισμα 70 τ.μ. Διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτική στάθμευση για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.
Pointe du Bout και Casino des Trois-Ilets βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 2,1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 1 χλμ. και το αεροδρόμιο ΔιεθΝές ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets. Village de la poterie βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2,2 χλμ.
Αυτό το κατάλυμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει χώρο καθιστικού και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν σεσουάρ και πετσέτες.
Για την εξυπηρέτησή σας, το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Κατά τη διαμονή τους σ' αυτό το διαμέρισμα, οι επισκέπτες μπορούν επίσης να συμμετέχουν στις δραστηριότητες, όπως κανό και ψάρεμα.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΜαρτιΝίκας Aime Cesaire20 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets αποτελεί 127$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets;
Το το διαμέρισμα Plezi Location F3 Au Bord De Mer, Trois-Ilets παρέχει ιδιωτική στάθμευση.